Szervezők

Az Apáczai Csere János Magyar Nyelv Irodalom és Kultúra Nemzetközi Tantárgyverseny szervezőbizottsága
Ssz.NévBeosztásIntézmény/Helység
1.Görbe PéterelnökHargita Megyei Tanfelügyelőség
2.Dáné Szilárdügyvezető elnökHargita Megyei Tanfelügyelőség
3.Sipos IstvántagHargita Megyei Tanfelügyelőség
4.Ambrus IstvántagÁrpád-házi Szent Erzsébet Római Katolikus Teológiai Líceum, Gyimesfelsőlok
5.Szakács Paál IstvántagBányai János Műszaki Kollégium, Székelyudvarhely
6.Pávai GyöngyvértagZeyk Domokos Szakközépiskola, Székelykeresztúr
7.Bogács Nóra ÁgnestagJózsef Attila Általános Iskola, Csíkszereda
8.Bedő ArankatagNagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda
9.Laczkó GyörgytagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
10.Bekő Melinda-ErzsébettagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
11.Kacsó Teréz-ErzsébettagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
12.Mihály ÁgnestagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
13.Pető KingatagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
14.Istvánfi EsztertagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
15.Mátyás LászlótagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
16.Ozsváth ImolatagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
17.Biró SáratagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
18.Szakács István PétertagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
19.Dáné HedvigtagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
20.Marosfői KatalintagTamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
21.Vass ÁgnestagBenedek Elek Pedagógiai Líceum, Székelyudvarhely
22.Ivácsony ZsuzsánnatagBenedek Elek Pedagógiai Líceum, Székelyudvarhely
23.Goró MáriatagPalló Imre Művészeti Szakközépiskola, Székelyudvarhely
24.Máthé MelindatagPalló Imre Művészeti Szakközépiskola, Székelyudvarhely
25.Kovács ÁgnestagMóra Ferenc Általános Iskola, Székelyudvarhely
26.Tifán MagdolnatagEötvös József Szakközépiskola, Székelyudvarhely
27.András TeréztagOrbán Balázs Általános Iskola, Székelyudvarhely
28.Hajdó NoémitagOrbán Balázs Általános Iskola, Székelyudvarhely
29.Kiss GizellatagBethlen Gábor Általános Iskola, Székelyudvarhely
30.László KrisztinatagBethlen Gábor Általános Iskola, Székelyudvarhely
31.Ivácsony SándortagOrbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr
32.Kacsó AnnatagPetőfi SándorÁltalános Iskola, Székelykeresztúr
33.Szőke HajnaltagBányai János Műszaki Kollégium, Székelyudvarhely
34.Bokor Gábor EmmánueltagKós Károly Szakközépiskola, Székelyudvarhely
35.Andrási IrmatagTamási Áron Általános Iskola, Farkaslaka
36.Mihály EdittagTamási Áron Általános Iskola, Farkaslaka
37.Zsidó AnnamáriatagNagygalambfalvi Általános Iskola