Versenyzők

Az Apáczai Csere János Magyar Nyelv Irodalom és Kultúra Nemzetközi Tantárgyverseny versenyzői
Ssz.NévOsztályOrszágTelepülésIskolai intézmény
1.Bába Ádám5.SzerbiaÚjvidékSonja Marinkovic Általános Iskola
2.Halász Előd5.SzerbiaÚjvidékSonja Marinkovic Általános Iskola
3.Murzsicz Ariadné5.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
4.Revaj Bernadett5.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
5.Markó Kamilla5.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
6.Baráth Bence5.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
7.Király Anna5.RomániaSzilágyballa1. számú Általános Iskola
8.Bakcsi Réka5.RomániaCsíkszeredaPetőfi Sándor Általános Iskola
9.Szántó S.Barna5.RomániaBetlenGrigore Silasi Általános Iskola
10.Varga Vivien6.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
11.Kalydy Boróka6.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
12.Bíró Izabella6.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
13.Lánczi Ildikó6.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
14.Nagy Natália6.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
15.Keresztes Anna Dorottya6.RomániaZilahSimion Barnutiu Általános Iskola
16.Szabó Alexia6.RomániaSepsiszentgyörgyVáradi József Általános Iskola
17.Kabos Tímea6.RomániaSzatmárnémeti10. számú Általános Iskola
18.Mohácsi Imre7.SzerbiaÚjvidékPetőfi Sándor Általános Iskola
19.Lázár Anna7.SzerbiaMagyarkanizsaJovan Jovanović Zmaj Általános Iskola
20.Tarpai Zsófia7.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
21.Rajkó Anna7.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
22.Balázs Hanna Imola7.RomániaKolozsvárApáczai Csere János Elméleti Líceum
23.Kész Sarolta7.RomániaCsíkszeredaNagy Imre Általános Iskola
24.Kabai Tünde7.RomániaSzatmárnémetiHám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti
25.Diószegi Keve Vince8.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
26.Makán Dávid8.SzerbiaMuzslyaSzervó Mihály Általános Iskola
27.Barsi Patrik8.SzerbiaMuzslyaSzervó Mihály Általános Iskola
28.Német Kristóf8.SzerbiaCsantavérHunyadi János Általános Iskola
29.Patinák Noémi Vivien8.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
30.László Fruzsina8.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
31.Pierzchala Virág Anna8.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
32.Asztalos Nikolett8.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
33.Papp Kíra8.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
34.Bódi Kata8.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
35.Holló Réka8.SzlovákiaTornaljaKazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
36.Kopasz Sára8.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
37.Baráth Réka8.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
38.Antal-Juszel Ingrid8.RomániaNagykárolyNagykárolyi Római Katolikus Teológiai Líceum
39.Nagy Brigitta Rebeka8.RomániaMarosvásárhelyBolyai Farkas Elméleti Líceum
40.Szabó Kincső8.RomániaNagyváradAdy Endre Elméleti Líceum
41.Gábor Luca9.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
42.Király Eszter9.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
43.Török Lili9.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
44.Varga Balázs9.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
45.Mátyus Barbara9.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
46.Radvánszky Ágoston9.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
47.László Zsuzsanna9.RomániaMarosvásárhelyBolyai Farkas Elméleti Líceum
48.Kovács Petra9.RomániaSepsiszentgyörgySzékely Mikó Kollégium
49.Bíró Sára-Gyopár9.RomániaMarosvásárhelyBolyai Farkas Elméleti Líceum
50.Gulyás Lilla Szidónia10.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
51.Gulyás Zoltán10.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
52.Gyulai Marcell10.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
53.Varga Regina10.SzlovákiaKomáromSelye János Gimnázium
54.Radvánszky Zsófia10.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
55.Peiplik Dóra10.UkrajnaBeregszászBeregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
56.Kádár Fruzsina10.RomániaSepsiszentgyörgySzékely Mikó Kollégium
57.Kurucz Csenge Dorottya10.RomániaNagyváradAdy Endre Elméleti Líceum
58.Bogdán Ágnes10.RomániaZilahSilvania Főgimnázium
59.Dobos Ilona11.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
60.Erdélyi Lilla Virág11.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
61.Fülöp Gergely András11.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
62.Kata Sára11.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
63.Tóth Zsófia11.MagyarországBudapestBudapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
64.Forró Róbert11.SzerbiaÚjvidékMihaljo Pupin” Villamossági Szakközépiskola
65.Lovas Áron11.SzerbiaÚjvidékMihaljo Pupin” Villamossági Szakközépiskola
66.Kaszás Nikolett11.SzerbiaÚjvidékMihaljo Pupin” Villamossági Szakközépiskola
67.Szabó Lóránt11.SzerbiaSzabadkaSvetozar Marković Gimnázium
68.Matyóová Éva11.SzlovákiaKomáromSelye János Gimnázium
69.Kozsokár Hanna11.RomániaSepsiszentgyörgySzékely Mikó Kollégium
70.István Zsuzsanna11.RomániaNagyváradAdy Endre Elméleti Líceum
71.Péter Katalin11.RomániaCsíkszeredaMárton Áron Főgimnázium
72.Tóth Johanna12.SzerbiaSzabadkaEgészségügyi Középiskola
73.Pivodová Vivien12.SzlovákiaKomáromSelye János Gimnázium
74.Finta Klára-Enikő12.RomániaKolozsvárJános Zsigmond Unitárius Kollégium
75.Voloncs Attila12.RomániaKézdivásárhelyNagy Mózes Elméleti Líceum
76.Laczkó Emőke12.RomániaSzékelyudvarhelyBenedek Elek Pedagógiai Líceum